Witamy na Naszej stronie

Firma Chemical Solutions jest dostawcą specjalistycznych środków chemicznych dla przemysłu lekkiego i ciężkiego. Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie naszym klientom nowatorskich rozwiązań w oparciu o posiadane przez nas praktyczne doświadczenie. Nasza wiedza o produktach i aplikacjach, rynkach, przemyśle, trendach oraz potrzebach klientów i dostawców, pozwala nam rozwijać i dostarczać rozwiązania, skrojone na miarę potrzeb naszych partnerów. Rozwiązania te pomagają uzyskać optymalne parametry wyrobów tworzonych przez naszych Klientów, dbając jednocześnie o stronę kosztową tworzonych rozwiązań.

Ponad 20 lat doświadczeń w branży chemicznej

Firmę Chemical Solutions tworzy zespół fachowców z bardzo bogatym doświadczeniem w przemyśle chemicznym. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali w największych firmach chemicznych w Polsce.

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem technicznym, handlowym i produkcyjnym, co pozwala nam na sprostanie wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

W firmie Chemical Solutions rozumiemy potrzeby naszych klientów

W firmie Chemical Solutions zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów, aktywnie angażując się w ich działalność. Rozpoznajemy wyzwania i możliwości, jakie stoją przed naszymi partnerami na dzisiejszych wysoce konkurencyjnych i złożonych rynkach. Wiemy, że nasi partnerzy potrzebują prawdziwie zintegrowanych rozwiązań, dlatego naszym celem jest generowanie ich w sposób nowoczesny, funkcjonalny i kompleksowy, które zapewnia przewagę konkurencyjną i wspiera ich rozwój.

Naszą rolą jest jak najlepsza identyfikacja potrzeb klienta oraz zapewnienie mu dostaw full-line. Aby sprostać tym wymogom staramy się zawsze o dobór najlepszych produktów w najkorzystniejszych cenach, gromadzenie zapasów buforowych, zapewniających ciągłość dostaw nawet w sytuacjach obniżonej podaży surowców na rynkach światowych. To między innymi te działania, jak również doskonała i efektywna logistyka pozwalają nam utrzymywać konkurencyjne ceny. Oferta firmy Chemical Solutions to także liczne usługi, jak doradztwo świadczone w celu usprawnienia realizowanych procesów produkcyjnych lub optymalizacji ich kosztów. Oferujemy również usługi konfekcjonowania towarów a także usługi wytwarzania mieszanin o parametrach określonych przez klienta spełniających oczekiwane funkcjonalności w określonych aplikacjach.

Chemia Specjalistyczna nie ma przed nami tajemnic

Bazując na bogatym doświadczeniu naszych pracowników firma Chemical Solutions oferuje doradztwo technologiczne w zakresie stosowania naszych produktów w różnych aplikacjach.

Współpracujemy z liderami

Współpracujemy z dostawcami będącymi liderami w swoich branżach w Europie i na świecie. To dzięki nim możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług oraz stale poszerzać zakres naszych kompetencji i portfel oferowanych przez nas produktów.